Hoofdsponsor: ING Bank / Hoofdsponsor jeugd: BBI Travel
Zondag 2 april 2017, aanvang 14.30 uur Be Quick 1887 - Quick'20 Hoofdsponsor:
Hoofdsponsor jeugd:

Alle leiders en trainers

We geven hieronder een overzicht van alle leiders en trainers van alle elftallen. Mogelijk is sommige data reeds verouderd. Heeft u wijzigingen voor deze pagina? Geef deze door via jeugdcommissie@bequick1887.nl

Peter Driesen (leider) 
050-5220342 
Geen emailadres bekend. 
Mischa Visser (trainer) 
06.51899288 
mischavisser@ziggo.nl

 
Kevin Waalderbos (trainer) 
06.12137058 


 
Wil Helbig (leider) 
06.54282879 


 
Rob Staal (leider) 
06.29458680 
r.staal@hotmail.com 
Pieter Idema (leider) 
Geen tel. bekend. 
pieter.idema@gmail.com 
Bram Bessem (leider) 
Geen tel. bekend. 
brambessem@gmail.com 
Ewoud van Smeden (leider) 
06-27145621 
ewoud55@hotmail.com 
Jeroen Hanssen (leider) 
06-54680654  
jeroenhanssen@hotmail.com 
Hans Mouwen (leider) 
Geen tel. bekend. 
jccmouwen@gmail.com 
Robert v.d. Berg (trainer) 
06-47699180 
robertvdberg@yahoo.com 
Pieter Patje (leider) 
0610985571 
patje1206@hotmail.com  
Jeroen Bakker (leider) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Jan Elderman (trainer) 
06-12487107 
rush1974@live.nl 
Peter Mulder (leider) 
Geen tel. bekend. 
mulderpeter@home.nl 
Joost Mulder (leider) 
Geen tel. bekend. 
jjoostmmulder@gmail.com 
Robert Emmelkamp (trainer) 
06-13248918 
remmelkamp@hotmail.com 
Ton Lammers (trainer) 
06-46154530 
voetbal.et.lammers@outlook.com 
Erik Joustra (leider) 
06-20401834 
erikjoustra@vodafonethuis.nl 
Jasper ter Horst (trainer) 
06-28549515 
terhorstjasper@gmail.com 
Jan Elderman (trainer) 
06-12487107 
rush1974@live.nl 
Michael Strating (trainer) 
06-24451450 
michael_5387@hotmail.com 
Steven Wuestenenk (trainer) 
06-23330903 
stevenwuestenenk@hotmail.com 
Stefan Viel (trainer) 
06-557228162 
stefan.viel@live.nl 
Thijs Adema (trainer) 
06-11817889 
thijsadema@live.nl 
Yannik Vos (trainer) 
06-21306512 
yannikvos@live.nl 
Dennis Krops (trainer) 
06-31578096 
denniskrops@hotmail.com 
Ard Groenendal (leider) 
06-22521203 
jolandaenard@gmail.com 
Lars Roemers (trainer) 
06-13680378 
hroemers@st.noorderpoort.nl/larsroemers@hotmail.com 
Jimmy van de Velden (trainer) 
06-48508305 
06-26538335 
Danique van Zwol (trainer) 
06-26538335 
dominiquevanzwol@hotmail.nl  
Jan Elderman (trainer) 
06-12487107 
rush1974@live.nl 
Wietse de Blois (trainer) 
06-57431734 
w-deblois@hotmail.com 
Marcel vd Velde (leider) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Jente Bootsma (trainer) 
06-20264852 
j.bootsma@hotmail.com 
Frank Schilstra (trainer) 
06-53297799 
frankiepk1@gmail.com 
Frederika Beute (leider) 
06=42539389 
info@beute-interim.nl 
Pier Beeksma (trainer) 
06-43811769 
pierbeeksma@hotmail.com 
Femke Albada (trainer) 
0611965555 
f.c.albada@st.hanze.nl 
Klaas Groen (trainer) 
06-11005874 
k.groen@me.com 
Geert Jan Smit (trainer) 
06-31331545 
g.j.smit@st.hanze.nl 
Nick de Haan (leider) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Martijn Röfenkamp (leider) 
06-51001876 
m.rofekamp@berenschot.nl 
Sander van Tongeren (leider) 
06-27045730 
Geen emailadres bekend. 
Berend Schelvis (trainer) 
06-57218783 
bschelvis1999@gmail.com 
Ysbrand Schelvis (trainer) 
06-57564868 
schelvisysbrand@gmail.com 
Leo Gonzalez (leider) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Bas Veldman (trainer) 
06-23827897 
B.VELDMAN@HVDSG.NL 
Ruendel Martina (trainer) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Arjan Blaauw (leider) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Peter Koopman (trainer) 
06-47025917 
koopman.peter@gmail.com 
Rick Heim (trainer) 
06-40020651 
rickheim@live.nl 
Daan Bredeweg (trainer) 
06-10848514 
DAAN.BREDEWEG@HOME.NL 
Duane Dtjenakwoei (trainer) 
06-13685422 
dtjenakwoei@hotmail.com 
Mick Dollenkamp (trainer) 
06-21349726 
mcdollenkamp@hotmail.nl 
Ard Groenendal (leider) 
06-22521203 
jolandaenard@gmail.com 
Fred Schoonhoven (leider) 
06-12254092 
Geen emailadres bekend. 
Wouter de Mare (trainer) 
06-81932242 
wdmare@zernike.nl 
Rico Cordes (trainer) 
06-38581421 
rococordes17553rico@werkmancollege.nl 
Jim Kailola (leider) 
06 41 97 66 36 
Geen emailadres bekend. 
Johan Russchen / Leider 3: Bernie Beikes (leider) 
06 47 85 54 55 / 06 41 17 99 79 
Geen emailadres bekend. 
Nick Achterhof (trainer) 
06-22960423 
nick_achterhof251@hotmail.com 
Marckol de Grijs (leider) 
marckolbianca@gmail.com 
06-54377033 
Mauricio Plat (trainer) 
06-46499084 
mauricioplat@live.nl 
Arjen Visser (leider) 
06/10446641 
arjenvis@gmail.com 
Yannick Vos (trainer) 
06-21306512 
yannickvos@live.nl 
A. Kiewiet (leider) 
06-51949355 
akiewiet@hotmail.com 
Frank Schilstra (trainer) 
frankiepk1@gmail.com 
06-53297799 
Robert Jan Zandvoort (leider) 
050-5265595 
rjzandvoort@gmail.com 
Peter Klaibeda (leider) 
050-5491423 
peterklaibeda@gmail.com 
Michel Nijssen (leider) 
06-26520942 
Michelnijssen@outlook.com 
van der Molen (leider) 
06-55798210 
vandermolen@alg.nl 
Henk Boonstra (leider) 
050-5271403 
g.h.boonstra@gmail.com 
Micha Koster (leider) 
050-5253075 
mskosterdijk@ziggo.nl 
Jeroen Jeneson (leider) 
06-42297085 
jaljeneson@gmail.com 
Coos Poortman (leider) 
06-29148035 
coos.poortman@gmail.com 
Robert Hakvoort (leider) 
06-14670762 
Geen emailadres bekend. 
Robert Jan Reuvekamp (leider) 
06-477635087 
reuvekr@airproducts.com 
Rick Pijpker (trainer) 
06-41129829 
ricklinkerspits@hotmail.com 
Ruud Sunder (leider) 
06-10347850 
ruudsunder@online.nl 
Djarni Liedelmaijer (trainer) 
06-29169569 
djarni_21@hotmail.com 
Arnoud Schuurmans (leider) 
06-46720610 
arnoud@schuurmanweb.nl 
Bert de Vries (leider) 
06/29506709 
Geen emailadres bekend. 
Raily Seraus (trainer) 
06-19816436 
railyseraus@gmail.com 
Johan Vreeken (leider) 
06-21253842 
vreeken.jr@gebrmeijer.com 
Adriaan Mout (leider) 
06-53461573 
adriaan.mout@gmail.com 
Heico Eckert (leider) 
06-10706099 
eckertheiko@hotmail.com 
Robert Jan Steenbergen (leider) 
06-51575785 
rjs@telfort.nl 
Jan Peter en Martine Rake (leider) 
06/50258058 06/41756545 
martine-janpeter.rake@home.nl 
Haico Weistra (leider) 
06-27843385 
haicoweistra@hotmail.com 
Mirko Arts (leider) 
06-53813014 
arts@lenvw.nl 
Andor Glaudemans (leider) 
06-46122731 
a.w.j.m.glaudemans@umcg.nl 
Mirjam de Vries (leider) 
06-14404941 
mirjamgroningen@hotmail.com 
Evert van de Meer (leider) 
06-20879870 
evertvandermeer@hotmail.com 
Henk Boonstra (leider) 
050-5271403 
g.h.boonstra@gmail.com 
Er zijn voor dit team (nog) geen leiders en/of trainers bekend.
Er zijn voor dit team (nog) geen leiders en/of trainers bekend.
Ysbrand Schelvis (trainer) 
Geen tel. bekend. 
Geen emailadres bekend. 
Baukje Smid (leider) 
06-52691114 
btsmid@live.nl 

Wander Groningen

Wander Groningen is de officiële Kia en Opel dealer voor Groningen en omstreken. Op onze vestiging staat een enthousiast team van professionals klaar om u en uw auto van de beste service te voorzien.

Rostockweg 12
9723 HG Groningen
Telefoon: 050 588 5600
Email: info@wander.nl

Digitale sponsoren