Hoofdsponsor: ING Bank / Hoofdsponsor jeugd: BBI Travel
Zondag 2 april 2017, aanvang 14.30 uur Be Quick 1887 - Quick'20 Hoofdsponsor:
Hoofdsponsor jeugd:

Jeugdcommissie

De Jeugdcommissie is belast met alle taken die te maken hebben met het jeugdvoetbal in de breedste zin van het woord.

Algemene emailadres

Het algemene emailadres van de jeugdcommissie is: jeugdcommissie@bequick1887.nl

Namen en contactgegevens

Voorzitter vacature  
Secretaris: Carla Tinschert secretarisjeugd@bequick1887.nl
Wedstrijd- en toernooisecretaris: Loed Nieveen 050-5342072 / jeugdcommissie@bequick1887.nl
Jeugd Algemeen vacature algemeenjeugd@bequick1887.nl
Coördinator A Jan Elderman ajeugd@bequick1887.nl
Coördinator B Jan Elderman bjeugd@bequick1887.nl
Coördinator C Ard Groenendal cjeugd@bequick1887.nl
Coördinator D Tony Wakker djeugd@bequick1887.nl
Coördinator E Gerard Boekel ejeugd@bequick1887.nl
Coördinator F Sietse Middel fjeugd@bequick1887.nl
Coördinator Mini's Sietse Middel minis@bequick1887.nl

Vertrouwenspersoon: Sonja Deterink / Email: sonjadeterink@gmail.com

Wander Groningen

Wander Groningen is de officiƫle Kia en Opel dealer voor Groningen en omstreken. Op onze vestiging staat een enthousiast team van professionals klaar om u en uw auto van de beste service te voorzien.

Rostockweg 12
9723 HG Groningen
Telefoon: 050 588 5600
Email: info@wander.nl

Digitale sponsoren